Produkty a služby 2020-10-07T23:07:51+02:00

Digitálna tlač

Plnofarebný digitálny tlačový stroj formátu SRA3 najnovšej generácie s rozlíšením 2400×2400 dpi. Nový Emulsion Aggregation (EA) High Gloss toner zabezpečuje tlač výnimočne ostrých obrázkov, veľký farebný gamut a zaujímavé ceny….

 

Viac informácií…

Veľkoplošná digitálna tlač

Pre veľkoplošnú tlač využívame moderné zariadenia digitálnej technológie. Dokážeme nimi tlačiť na široké spektrum materiálov: papiere, pvc fólie, pvc plachty (banner, backlight, citilight), pvc sieťovina (mesh), textílie, plátno, samolepiace materiály a to aj pre interiérové tak pre exterierové použitie.

Viac informácií…

Grafické štúdio

Od roku 1995 poskytujeme služby grafického a prepress štúdia. Poskytujeme komplexné služby od grafického návrhu až po dodávku hotových tlačovín na zákazníkov stôl. Špecializujeme sa na predtlačovú prípravu rozsiahlych a najnáročnejších titulov a odborných kníh….

Viac informácií…

Široká škála vlastných špičkových zariadení v kombinácii so skúseným tímom pracovníkov zabezpečuje rýchlu, pohodlnú a kvalitnú produkciu vašich tlačovín.

Naše kompletné portfólio služieb začína pri predtlačovej príprave, pokračuje tlačou a knihárskym spracovaním… Od dodávky jednoduchých tlačovín typu vizitka alebo leták, cez dodávku štandardných tlačovím väčšieho rozsahu až po špecialnu polygrafickú výrobu pre najnáročnejších zákazníkov. Naše produkty boli ocenené v mnohých polygrafických súťažiach doma i v zahraničí.

Profesionálna fotografická tlač

Pravdepodobne ste sa už v tlačiarňach stretli s tvrdením, že digitálny nátlačok, ktorý ste priniesli nie je dobrý a že sa podľa neho nedá tlačiť. My vám ponúkame riešenie.

Fotoknihy z PDF

Dnes už publikácie a knihy tlačíme v nízkych nákladoch a kvalite podobnej ofsetovej produkcii. Extrémne krátke dodacie lehoty sú samozrejmosťou.